Letovanja

Spoštovani starši,

tudi letos lahko uredite subvencionirano letovanje za vašega otroka v Punatu na otoku Krku ali v VIRC-u v Poreču (prosimo, preberite zadnje informacije spodaj).

Prijavnice in vse informacije lahko najdete na njihovih spletnih straneh:

Za dodatne informacije se lahko oglasite tudi v šolski svetovalni službi v šoli.

Letovanje v VIRC Poreč – zadnje informacije

Vse izmene na DMZ Pohorje in v VIRC Poreč so zasedene (nekatere od 15. maja, vse pa od 16. maja dopoldne), smo pa tistim, ki želijo čakati na možnost letovanja na Pohorju ali v Poreču v primeru odpovedi že prijavljenih otrok, omogočili informativno prijavo na čakalno listo.
Informativna prijava na čakalno listo je možna za vsako izmeno posebej. Postopek prijave je enak kot je bil za prijavo v izmene, ko so bile še proste in je potrebno vpisati vse podatke in priloge kot je zahtevano. Prijava poteka preko spletne aplikacije na tej povezavi.
Prijave, ki bodo vnesene na čakalno listo, so informativne, kar pomeni, da otrok ni razporejen v izmeno ampak samo na čakalno listo za tisto izmeno. Torej otroci, ki niso bili prijavljeni v kateri od izmen predenj je bila zasedena, z oddajo prijave na čakalno listo v času oddaje nimajo zagotovljenega letovanja.
Pa še pojasnilo za starše oz. prijavitelje, ki so že prijavili otroke v eno od prostih izmen in imajo letovanje zagotovljeno, želijo pa izmeno, ki je bila ob njihovi prijavi že zasedena – v kolikor so to želeno izmeno navedli na prijavi, se bo to upoštevalo, predlagamo pa, da kljub temu ponovno oddajo prijavo na čakalno listo v tisto izmeno.