Gimnastično tekmovanje Mini pokal Leona Štuklja 2019
Občinsko prvenstvo Maribora v gimnastiki

V četrtek, 16. 5. 2019, je bilo v telovadnici OŠ Leona Štuklja občinsko prvenstvo Maribora v gimnastiki.
Tekmovanje je potekalo na parterju in na mali prožni ponjavi.
Na tekmovanje je bilo prijavljenih kar 259 tekmovalk in tekmovalcev in je bila zelo močna konkurenca.

Našo šolo so zastopali:

1. triada/deklice: Tinkara Polc in Ilari Vršič iz 1. c, Selma Iljazi, Nina Grahovac iz 2. a, Deja Grahovec, Asja Klasinc Filekovič in Nuša Kramberger iz 2. b ter Lana Ilić iz 3.d razreda.
2. triada/deklice: Milena Dubiv, 4. b, Veronika Bakarova Kjoseva in Sofia Boroja iz 5. b, Hana Broz, 6. a, Heidi Gartner, Elma Iljazi in Tina Ternjak iz 6. b ter Naja Grobovšek Bilodjerič in Maja Jayasinghe iz 6. c razreda.
3. triada/dečki: Matej Jovanovski, 8. b

V 1. triadi smo imeli prijavljeni 2 skupini.
Ekipno so deklice 1. triade, iz 1. skupine zasedle odlično 2. MESTO, ki so jo sestavljale: Tinkara Polc, Ilari Vršič, Asja Klasinc Filekovič in Lana Ilić.
Ekipno smo prejeli pokal, vsaka učenka pa srebrno medaljo.

V kategoriji deklice 1. triada posamezno je Lana Ilič iz 3. d zasedla odlično 2. MESTO in tako prejela srebrno medaljo.

V kategoriji dečki 3. triada posamezno je Matej Jovanovski iz 8. b zasedel odlično 2. MESTO in tako prejel srebrno medaljo.

Vsem tekmovalkam in tekmovalcem iskrene čestitke.

Mentorica: Dijana Gradišnik