Starševski večeri

Spoštovani starši/skrbniki!

Na OŠ Franceta Prešerna v Mariboru vsako leto pripravimo dva starševska večera, na katera povabimo priznane predavatelje, ki s svojimi predavanji osvetlijo aktualno problematiko na področju starševstva in izobraževanja mladih.

Tudi v letošnjem šolskem letu – 2023/2024 – bomo organizirali starševska večera z aktualnimi temami. O posameznem starševskem večeru boste obveščeni preko otroka oz. preko elektronske pošte.

• Prvi starševski večer bo v četrtek, 16.11.2023 ob 17.uri, povabili smo g. Marka Juhanta. Na predavanju z naslovom – Vloga otroka, učenca in sošolca – kako danes starši pomagamo, da se uresničijo in dopolnijo? – bodo starši prejeli tudi konkretne napotke za svojo vzgojno vlogo. Nekaj tudi za trenutke, ko nastanejo težave.