VODSTVO ŠOLE

 Ime in priimekKončana šola in stopnja izobrazbeNaziv
ravnateljicaMarta OtičPeF, prof. ZGO-GEO,VII.svetnica
pomočnica ravnateljiceMetka PeliconPeF, prof. SL, VII.svetovalka
pomočnica ravnateljiceKarin KalohPeF, prof. razrednega pouka, VII.svetovalka
vodja podružnične šoleBoris GyörköšPeF, prof. razrednega pouka, VII.svetovalec

UČITELJI RAZRENIKI IN SORAZREDNIKI

RazredIme in priimekPredmetInteresne dejavnosti
1. AMojca PovodenRPŠPORTNI KROŽEK (3. r.)
Brigita Tomincvzgojiteljica – druga strokovna delavka, OPB, JVPRAVLJIČNI KROŽEK (1. r.)
1. BSanja AntolićRPKUHARSKI KROŽEK (2. r.)
Jožica Šoštervzgojiteljica – druga strokovna delavka, OPB, JV
1. CSilva VivodRPŠPORTNI KROŽEK (1. r.)
Milena Zanervzgojiteljica – druga strokovna delavka, OPB, JVOTROŠKI PEVSKI ZBOR
MALČKI PALČKI (1.–2. r.)
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (1.–5. r. Razvanje)
GLEDALIŠKI KROŽEK (4.–5. r.)
LUTKOVNA DELAVNICA (1.–3. r.)
1. DSimona DebeljakRPPRAVLJIČNI KROŽEK (1.–2. r. Razvanje)
2. ARamona Lesar PuklavecRPLUTKOVNA DELAVNICA (1.–3. r.)
2. BKarmen KresnikRPŠPORT (2. r.)
IGRIVO UČENJE (3.–4. r.)
2. CAleksandra GorjupRP, PL. T. 3. r.PLESNI KROŽEK (2. r.)
NARAVOSLOVJE – TEKMOVANJE KRESNIČKA (1.–3. r.)
2. D
3. D
Alenka FajfarRPUSTVARJALNI KROŽEK (1.–5. r. Razvanje)
Miranda IrgoličRP, druga strokovna delavka, OPB, JVEKO DEJAVNOST (1.–5. r. Razvanje)
3. AVesna DužičRPEKO DEJAVNOST (1.–3. r.)
3. BValerija LepenerRPIGRIVO UČENJE (3.–4. r.)
3. CEmanuela MohorkoRP
4. ATanja VodušekRPOTROŠKA VARNOSTNA OLIMPIJADA (4. r.)
SOCIALNE IGRE (4. r.)
4. BBrigita TrinkoRPGLEDALIŠKI KROŽEK (4.–5. r.)
4. CVesna TrampušRP, PL. T. 3. r. OTROŠKA FOLKLORNA SKUPINA (2.–6. r.)
4. DTjaša VodušekRPBRALNE URICE (3.–4. r.)
4. E
5. D
Boris GyörköšRP, JV, KOL. K.GLEDALIŠKA DEJAVNOST (4.–5. r. Razvanje)
5. ASabina UranjekRP, KOL. K.
5. BMihaela Robič RitonjaRP, OPB, KOL. K.USTVARJALNA DELAVNICA (4.–6. r.)
5. CNatalija DrakšičRP, OPB, DNU, KOL. K.CICI VESELA ŠOLA,
VESELA ŠOLA (1.–9. r.)
6. ARadeja Lokar RutarLUM, LS 1, LS 2, LS 3, NUM, DNULIKOVNE DELAVNICE (6.–9. r.)
Simona HartmanNAR, GOS, SPH, projekt NA-MA POTI
6. BKarolina ReichMATLOGIKA (6.–9. r.)
Jožica HrženjakMAT, DSP/R
6. CJasmina BlažičSLJ, OPBGLASILO MLADA RAST (6.–9. r.)
Blanka ZajšekTJA
7. ABiserka BratovščakMAT
Metka KurajGUM, GLD, ISPMLADI GLASBENIKI (5.–9. r.)
7. BNataša ŽelježičTJA
Lidija ŠtruclSLJNOVINARSKI - RECITATORSKI KROŽEK (7.–9. r.)
7. CDijana GradišnikŠPO, PLE, NŠP 5. in 6. r.PROMETNI KROŽEK (5.–9. r.)
MALA ODBOJKA (4.–7. r.)
GIMNASTIKA (2.–9. r.)
Janja SenekovičFPN 3., 4., 6. r., NI1, NI2,
NI3, DSP/R
8. AUrban NedeljkoTIT, OGL, OGK, NTE 4., 5., 6. r., DNUEKO DEJAVNOST (4.–6. r.)
ŠOLSKI RADIO (8. r.)
Andrej JuderTIT, FIZ
8. BMarjeta Bunford SelinšekTJADEBATNI KLUB (6.–9. r.)
E-TWINNING, ERASMUS (6.–9. r.)
Ana KlemenčičSLJ
8. CDamijana Počkaj HorvatGEO, DKE, TEV, DNURAZISKOVALNA DEJAVNOST (7.–9. r.)
Irena GradišnikNEMŠČINA (1. r.)
UNESCO (1.–5. r.)
8. DMirjana ColnaričZGO, GEO, DNUMLADI ZGODOVINARJI (6.–9. r.)
Zlatka Bertalanič BerdenBIO, KEM, NPH, DSP/R
9. ABranka ArkoSLJ, GKLŠOLSKI PARLAMENT (6.–9. r.)
Boštjan StrnadMAT, UBE, ROM, NRA 4., 5., 6. r., FPR 4., 5., 6. r.PROGRAMIRANJE IN ROBOTIKA (7. r.)
9. BDamjan PihlerMAT, FIZ, ŠHOŠAHOVSKI KROŽEK (3.–9. r.)
Milan JalenNAR, BIO, ZVE, POK, DNU
9. CMartina BorkoZGO, DSP/R, N2N 4.–9. r., FPN 3.–5. r., PL. T. 3. r.NEMŠKI KROŽEK (1.–2. r., 5. r. Razvanje)
MEDIACIJA –
USPOSABLJANJE
EKO DEJAVOSTI (7.–9. r.)
Branko KoražijaŠPO, IŠPO, NŠP 4., 5. r.IGRE Z ŽOGO (5. r.)
ODBOJKA STAREJŠE DEKLICE (8.–9. r.)
9. DAndreja VračkoTJANEMŠČINA (2. r.)
Metka Sevčnikar KrasnikZGO, GEO, DSP/R

UČITELJI NERAZRENIKI IN STROKOVNI DELAVCI

Ime in priimekPredmetInteresne dejavnosti
Ksenija Oder VajsmanTJA, N1A, TJA in N1A – RazvanjeANGLEŠČINA ZA RADOVEDNE (4. r.)
Sabina HartmanRP, ŠPO 4. r., LUM 4. r., OPB, DSP/RŠPORTNI KROŽEK (4. r.)
ŠOLSKI PARLAMENT (4.–5. r.)
Danilo ŠibilaŠPO, ŠZZ, ŠSP,
IŠPN, DSP/R
NOGOMET (6.–7. r.)
Bojana PotiskKEM, KEŽ
Mojca HollerOTROŠKI PEVSKI ZBOR (3.–5. r. matična šola)
MLADINSKI PEVSKI ZBOR (6.–9. r.)
UNESCO ASP (6.–9. r.)
Gregor HartmanŠPO, ŠZZ, ŠSP
Metka PeliconISP, RET
Karin KalohISP, DSP/R
Monika BoltarŠI1, ŠI2, ŠI3, II1, OPBITALIJANŠČINA (3. r.)
Ida BrmežLAB
Yanika Agostina PotočnikFI2, FI3
Vida ŽivkovičSVETOVALNA DELAVKA, OPB RazvanjeSKUPNOST UČENCEV (3.–5. r.)
Ida Kocmut ŽužekSVETOVALNA DELAVKA, DSP/R, DNUSKUPNOST UČENCEV ŠOLE (6.–9. r.)
Branka Ribič HederihPSIHOLOGINJA, DNU
Simona KuharSPECIALNA PEDAGOGINJA, DSP
Tadeja UlesSPECIALNA PEDAGOGINJA, DSP
Mojca CviklMOBILNA SPECIALNA PEDAGOGINJANAVIJAŠKA PLESNA SKUPINA (4.–6. r.)
NAVIJAŠKA PLESNA SKUPINA 2 (7.–9. r.)
Andreja Kovačič KolblDSP
Sandra IvanušaPEDAGOGINJA, DSP
Tina BujišićPEDAGOGINJA, DSP
Marjeta ŠibilaKNJIŽNIČARKA
Irena GradišnikKNJIŽNIČARKA
Zlatka HarlORGANIZATORKA PREHRANE V ŠOLI

OSTALI STROKOVNI DELAVCI

Ime in priimek 
Boštjan StrnadRAČUNALNIKAR – ORGANIZATOR INFORMACIJSKIH DEJAVNOSTI
Andrej JuderRAČUNALNIKAR – ORGANIZATOR INFORMACIJSKIH DEJAVNOSTI
Valerija KarelSPREMLJEVALKA GIBALNO OVIRANIH OTROK
Blanka PerovićSPREMLJEVALKA GIBALNO OVIRANIH OTROK
SPREMLJEVALKA GIBALNO OVIRANIH OTROK

UČITELJI V ODDELKIH PODALJŠANEGA BIVANJA

Ime in priimek 
Darja Dobaja HumarOPB 1. skupina
Jožica ŠošterOPB 2. skupina
Maša Krajnc
(Nataša Miteva)
OPB 3. skupina
Matjaž PirmanOPB 4. skupina
Marija VinkoOPB 5. skupina
Tatjana StamenkovičOPB 6. skupina
Sabina HartmanOPB 7. skupina
Monika BoltarOPB 8. skupina
Jasmina BlažičOPB 9. skupina
Natalija DrakšičOPB 10. skupina
Miranda IrgoličOPB 11. skupina (Razvanje)
Marjetka GoljatOPB 12. skupina (Razvanje)