Razne dejavnosti

Šolski sklad

Spoštovani starši/skrbniki,

vljudno vas vabimo, da preberete nagovor predsednika Šolskega sklada, gospoda Jana Bilodjeriča.

Prosimo vas, da darujete in s tem plemenitim dejanjem zarišete pot, stališča in delovanje, ki so za vzgojo in spodbujanje kreativnosti otrok nadvse pomembna. Podatki za nakazilo sredstev Šolskemu skladu voljo v zgoraj omenjenem nagovoru.

V primeru sklenitve donatorske pogodbe nam pišite na naslov: darja.vrecko@osfpmaribor.si.

Lep pozdrav, Darja Vrečko

Virtualni ogled šole

virtualno

Arhiv za 26 maja, 2017

E-poštni naslovi razrednikov in sorazrednikov

Najdete jih na tej povezavi.

Navodila za uporabo spletne učilnice za učence

Najdete tukaj.

Težave s pravilnim vpisovanjem gesel?

Imate težave pravilno pretipkati geslo, ker niste dovolj spretni. Potem pa se vam še zaklene račun (npr. na eAsistentu). Ali bi želeli vaditi tipkanje čudnih zaporedij znakov (takšnih, kot so npr. računalniško zgenerirana gesla)?

V igri "Pretipkaj geslo" lahko vadite, kakor dolgo želite. Brez posledic. Igro najdete tukaj. Samo odprite povezavo in pritisnite zeleno zastavico...

Kontakti svetovalne službe

Vida Živkovič: 031 650 182, vida.zivkovic@guest.arnes.si
Marija Mitrović: 031 650 162, marija.mitrovic@osfpmaribor.si

Prijava na šolsko prehrano

Obrazec za prijavo na šolsko prehrano najdete tukaj.

Koledar

maj 2017
P T S Č P S N

Navodila namestitve, vpisa in rabe aplikacije Zoom

Za lažjo morebitno vključitev v videokonferenčni sistem Zoom v času dela na daljavo si oglejte vodič.

Navodila namestitve, vpisa in rabe aplikacije Zoom ()