Državno prvenstvo v odbojki (2. 3. 2023)

V četrtek, 2. 3. 2023, so se naše deklice udeležile četrtfinala državnega šolskega prvenstva v odbojki za šolsko leto 2022/2023. Sodelovale so na turnirju treh ekip na OŠ Franja Goloba v Prevaljah. V prvi tekmi so dokaj prepričljivo ugnale deklice iz OŠ Ljutomer (2:0), v drugem srečanju pa so izgubile proti domačinkam prav tako z rezultatom 2:0!

Osvojile so končno 2. MESTO in se tako niso uvrstile v polfinale DP! Tam bodo sodelovale učenke OŠ Franja Goloba, ki so bile že lani državne prvakinje!

Za OŠ FRANCETA PREŠERNA so tudi tokrat igrale: kapetan LANA BERNARD (9.B), GLORIA POLC (9.A), LILLY HEREGA (9.D), IRINA NEŽIĆ, DŽANA IBRIĆ, IVONA GRAHOVAC (8.A), DELILA TRGALOVIĆ, EMINA SMAJIĆ, ADMIRA MUSLIMOVIĆ (8.B) ter REBEKA KOTAR, učenka 8.C razreda.

Ob teh odličnih rezultatih našim deklicam ponovno ISKRENO ČESTITAMO!

Zapisal mentor Branko Koražija