V petek, 22. 9. 2017, je v lepem sončnem vremenu na travnatih površinah v Športnem parku Tabor potekalo Jesensko prvenstvo v krosu za OŠ.

Tekmovanja so se udeležili tudi učenci in učenke naše šole. V kategoriji deklic, letnik 2011, si je 2. mesto in s tem srebrno medaljo pritekla Julija Cizl iz 1. a razreda.

V kategoriji dečkov, letnik 2010, je Tarik Muminović iz 2. d razreda v cilj pritekel prvi in  tako prejel zlato medaljo. Prvo mesto in s tem zlato medaljo je osvojila tudi Hanah Džabiri iz 3. a razreda, v kategoriji deklic, letnik 2009.

Brez prave konkurence med dečki, letnik 2003, je bil tudi Valentin Vidovič in se tako povzpel na najvišjo stopničko in osvojil zlato medaljo.

Tudi ostali nastopajoči so dosegli odlične rezultate in uvrstitve ter tako uspešno zastopali našo šolo na tem tekmovanju.

Vsem iskreno čestitamo za dosežene rezultate in uvrstitve.

Silva Vivod in Sabina Hartman