KNJIŽNI SEJEM

Na pobudo Sveta staršev smo ob praznovanju 85. obletnice naše šole organizirali še knjižni sejem za učence in starše.
V četrtek, 2. junija 2022, so si učenci na knjižnem sejmu izbirali knjige. Bili so navdušeni in srečni, ko so s kupončkom lahko obiskali knjižni sejem v avli. Domov so odnesli nove in zanimive zgodbe.
Poleg knjig smo staršem na knjižnem sejmu v petek, 3. junija 2022, pred in po osrednji slovesnosti ob 85. obletnici, ponudili še unikatne knjižne kazalke, ki so jih poslikali naši učenci, pod vodstvom mentorice Radeje Lokar Rutar.
Vse prostovoljne prispevke, ki smo jih zbrali na knjižnem sejmu, bomo namenili Šolskemu skladu.
Vsem staršem, učencem in učiteljem, ki ste darovali knjige, se iskreno zahvaljujemo. Tudi s knjižnim sejmom lahko vzpostavljamo najlepše vezi z branjem.

Irena Gradišnik
Šolska knjižnica