TOREK, 1. 11.
  •  PRAZNIK – OB DNEVU SPOMINA NA MRTVE
SREDA, 2. 11.
  • JESENSKE POČITNICE
ČETRTEK, 3. 11.
  • JESENSKE POČITNICE
PETEK, 4. 11.
  • JESENSKE POČITNICE
PONEDELJEK, 7. 11.
TOREK, 8. 11.
  • obisk otrok iz okoliških vrtcev v šoli – med 8. 11. in 10. 11. (V. Živkovič)
SREDA, 9. 11.
  • 1. sestanek študijske skupine za razredni pouk ob 15.00 (ZRSŠ, Simona Hartman)
ČETRTEK, 10. 11.
  • sestanek aktiva učiteljic slovenščine ob 12.45 v uč. ll/10 (L. Štrucl)
  • redne mesečne pogovorne in govorilne ure od 16.30 (matična in podružnična šola)
  • STARŠEVSKI VEČER in izobraževanje za strokovne delavce – Jeza je med nami? Kaj z njo? (Miran Babič, Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše) ob 17. uri v T1 (V. Živkovič)
PETEK, 11. 11.
  • razredna ura (predstavitev delavnic 22. sobotne šole) ob 8.25:
    • 1.–4. razredi v matičnih učilnicah (razredniki)
    • 5. razredi v učilnici II/5 (A. Fajfar)
    • 6. razredi v učilnici II/10 (I. Kocmut Žužek)
    • 7. razredi v učilnici P6 (R. Lokar Rutar)
    • 8. razredi v učilnici K2 (M. Pelicon)
    • 9. razredi v učilnici I/7 (M. Colnarič)
PONEDELJEK, 14. 11.
TOREK, 15. 11.
  • Kulturni dnevnik za učence 3. a, b, c, d (red rumeni) ob 11. uri v Dvorani Union – glasbena pravljica Koga se strah boji (V. Trampuš, razredničarke)
SREDA, 16. 11.
  • ekskurzija za učence, ki obiskujejo IP GLD (7., 8., 9. razred), ID komorna zasedba (5.–9. razred) in ID MPZ (M. Kuraj, M. Holler)
ČETRTEK, 17. 11.
  • 4. pedagoška konferenca ob 16. uri v zbornici 2
PETEK, 18. 11.
  • rok za prijavo raziskovalnih nalog v okviru projekta “Mladi za napredek Maribora 2017” (D. Počkaj Horvat)
  • 1. naravoslovni dan ZDRAV DUH V ZDRAVEM TELESU (Z. Harl, V. Živkovič, I. Kocmut Žužek, tim za mediacijo, tim ČUT, razredniki, študenti MF):
    • 1., 2., 3., 4. razredi: Tradicionalni slovenski zajtrk; Kultura medsebojnih odnosov
    • 5. razredi: Tradicionalni slovenski zajtrk, delavnice, prva pomoč
    • 6. razredi: Tradicionalni slovenski zajtrk, delavnice na temo strpnosti, komunikacije, sprejemanja drugačnosti …
    • 7. razredi: Tradicionalni slovenski zajtrk, delavnice na temo strpnosti, komunikacije, sprejemanja drugačnosti in mediacija
    • 8. razredi: Tradicionalni slovenski zajtrk, delavnice …
    • 9. razredi: Tradicionalni slovenski zajtrk; Muzej narodne osvoboditve
PONEDELJEK, 21. 11.
  • SIMBIOZA ŠOLA – aktivnosti 3. in 4. šolsko uro v učilnici I/5 (B. Strnad, I. Kocmut Žužek, učenci 9. razredov)
TOREK, 22. 11.
  • SIMBIOZA ŠOLA – aktivnosti 3. in 4. šolsko uro v učilnici I/5 (B. Strnad, I. Kocmut Žužek, učenci 9. razredov)
SREDA, 23. 11.
  • SIMBIOZA ŠOLA – aktivnosti 5. in 6. šolsko uro v učilnici I/5 (B. Strnad, I. Kocmut Žužek, učenci 9. razredov)
ČETRTEK, 24. 11.
  • SIMBIOZA ŠOLA – aktivnosti 3. in 4. šolsko uro v učilnici I/5 (B. Strnad, I. Kocmut Žužek, učenci 9. razredov)
  • Tržnica poklicev – predstavitev srednjih šol za starše in učence 8. in 9. razredov med 17. in 18. uro v šolskih avlah (I. Kocmut Žužek, V. Živkovič)
PETEK, 25. 11.
  • razredna ura:

    • 6., 7., 8. razred: tema ALKOHOL – pogovor o zasvojenosti (razredniki, I. Kocmut Žužek)
    • 9. razred: IGRE NA SREČO – Ne zakockaj svoje prihodnosti (Zavod Etnika)
  • SIMBIOZA ŠOLA – aktivnosti 3. in 4. šolsko uro v učilnici I/5 (B. Strnad, I. Kocmut Žužek, učenci 9. razredov)
SOBOTA, 26. 11.
  • 22. SOBOTNA ŠOLA od 8.30 do 12.30
PONEDELJEK, 28. 11.
  • tehniški dan za učence od 1. do 9. razreda – IZDELAJMO DARILCA SREČE (vodje aktivov, razredniki)
TOREK, 29. 11.
SREDA, 30. 10.