V sredo, 11.12.2019, smo imeli v Domu krajanov Razvanje tradicionalno prireditev Prijateljevanje z otroki z božično-novoletnim bazarjem. Navzoče v prenapolnjeni dvorani je najprej pozdravil predsednik Sveta KS Razvanje g. Drago Rečnik. Kulturni program z naslednjimi točkami sta povezovali četrtošolki Ajda in Ana:

• nastop otroškega pevskega zbora (mentorica Milena Zaner, pianistka Božena Pirjevec),
  • nastop mladih glasbenikov Ljubiteljske šole Rajšter,
  • kulturne drobtinice (nastopi učencev),
  • nastop kitaristke Urške Babič,
  • uprizoritev otroške gledališke predstave PUJS SI ŽELI KOLO (mentor Boris Györköš).

Po kulturnem programu je otroke obiskal in obdaril Božiček.
Za obdaritev in izvedbo so nam z donacijami pomagali PGD Razvanje, Društvo upokojencev Razvanje, KS Razvanje, Rdeči križ Razvanje in Turistično društvo Razvanje. Iskrena hvala.
Prav tako pa se zahvaljujemo vsem obiskovalcem za prostovoljne prispevke na bazarju.
Želimo vam prijetne praznike.

Zapisala: Marjetka Goljat