V četrtek, 14. 12. 2017, smo imeli v Domu krajanov Razvanje že tradicionalno prireditev Prijateljevanje z otroki. Zapel nam je otroški pevski zbor PŠ Razvanje , sledil je ogled gledališke igre Zajček išče mamo, ki jo je izvedla gledališka skupina OŠ Podlehnik pod mentorstvom Zdenke Golub. Ob tej priložnosti smo za obiskovalce pripravili tudi božično-novoletni bazar. Po kulturnem programu je otroke obiskal in skromno obdaril dobri decembrski mož.
Za obdaritev in izvedbo so nam z donacijami pomagali PGD Razvanje, Društvo upokojencev Razvanje, KS Razvanje, Rdeči križ Razvanje in Turistično društvo Razvanje. Hvala. Prav tako pa se zahvaljujemo vsem obiskovalcem za prostovoljne prispevke na bazarju.

Želimo vam prijetne praznike.

Učenci in učitelji PŠ Razvanje