Na prvi dan novega šolskega leta 2021/2022, v sredo, 1. septembra, so bili ob 8.30 vabljeni vsi učenci podružnične šole. Zbrali smo se na šolskem igrišču, kjer sta učence, predvsem pa prvošolce, nagovorila ravnatelj, g. Damjan Pihler, in podžupanja MOM, ga. Alenka Iskra, ki je vsakemu otroku ob začetku šolskega leta poklonila škatlico barvnih svinčnikov. Prvošolcem so učenci POŠ pripravili krajši kulturni program, ki sta ga vodila in povezovala učiteljica Vesna Trampuš in vodja POŠ Razvanje g. Boris Györköš, ki je zbrane seznanil tudi z organizacijo dela ter zasedenostjo delovnih mest v tem šolskem letu. Po končanem programu so učenci, zbrani po razrednih mehurčkih, ob upoštevanju ukrepov NIJZ odšli v matične učilnice, kjer so nadaljevali z načrtovanimi aktivnostmi.