KO-DI-RAM II

Povezava do glavne strani projekta na naši spletni strani: Projekt KO-DI-RAM II

Tudi v tem šolskem letu izvajamo project KO-DI-RAM. Projekt poteka vse dni v tednu, saj je bil tudi v tem šolskem letu interes učencev za izvedbo tega projekta zelo velik.

Projekt izvajamo v popoldanskem času v računalniški učilnici naše šole. Vsebine projekta zajemajo tri večje sklope. Prvi sklop smo izvajali na prvih treh srečanjih in se tako posvetili tekmovanju Bober.

Tekmovanje Bober je računalniško tekmovanje katerega namen je spoznavanje računalniških problemov ter njihovo reševanje. Učenci so pri tem reševali naloge iz različnih področij, si med seboj pomagali in skupaj iskali rešitve. Zahtevnejše naloge smo skupaj pokomentirali in podrobneje razložili. Naredili pa smo tudi simulacijo tekmovanja.

Marija Mitrović, Emanuela Mohorko in Katja Krecenbaher Mernik