Naše deklice so ponovno občinske šolske prvakinje v odbojki (23. 1. 2023)

V ponedeljek, 21. 1. 2023, je na OŠ Franca Rozmana Staneta potekalo finale občinskega šolskega prvenstva v odbojki za starejše deklice za šolsko leto 2022/2023. Naše deklice so sodelovale na turnirju štirih ekip in so ponovno prepričljivo ugnale svoje nasprotnice. V prvi tekmi so bile boljše od učenk z OŠ Tabor 1, v drugem kolu pa so slavile še proti OŠ Bratov Polančičev, dvakrat z rezultatom 2:0!

Tako so osvojile 1. MESTO in znova postale občinske šolske prvakinje!

Že v sredo, 25. 1. 2023, so sodelovale še na PODROČNEM prvenstvu, ki je potekalo na OŠ v Hočah. Po dveh zmagah (proti OŠ Franca Rozmana Staneta in OŠ Miklavž) ter porazu proti OŠ Dušana Flisa Hoče, so osvojile 2. MESTO, prejele kolajne in lep pokal ter se s tem rezultatom uvrstile na DRŽAVNO PRVENSTVO!

Za OŠ FRANCETA PREŠERNA so igrale: kapetan LANA BERNARD (9.B), GLORIA POLC (9.A), LILLY HEREGA (9.D), IRINA NEŽIĆ, DŽANA IBRIĆ, IVONA GRAHOVAC (8.A), DELILA TRGALOVIĆ, EMINA SMAJIĆ, ADMIRA MUSLIMOVIĆ (8.B) ter REBEKA KOTAR, učenka 8.C razreda.

Ob teh lepih rezultatih vsem deklicam ISKRENO ČESTITAMO in želimo še veliko uspehov v bodoče.

Zapisal mentor Branko KORAŽIJA